Co liczy się dla Pacjenta, zwłaszcza gdy jest chory? Czas! Czas pierwszej wizyty, czas kolejnej, czas do zabiegu, czas trwania zabiegu, czas rekonwalescencji, czas zdrowia. Dzwoniąc, pytacie o krótkie terminy. My je dla Was mamy.

Jak szybko umówisz wizytę w UROVICIE?


Bardzo szybko, ponieważ jesteśmy Szpitalem, który mocno specjalizuje się w urologii, ginekologii i onkologii. Na portalu Znany Lekarz możliwe jest skorzystanie z kalendarza, by umówić wizytę online.
Nasze rejestratorki medyczne czekają na Was pod numerem telefonu 32 111 44 44.
Pytania możecie również zadawać mailowo lub z wykorzystaniem formularza w zakładce KONTAKT.

Doskonale wiemy, jak stresujące potrafią być wizyty u specjalistów, zwłaszcza, że w polskiej mentalności wciąż zwlekamy z wizytą do samego końca. Wówczas rzeczywiście każdy dzień ma ogromne znaczenie.

Czas od diagnozy do zabiegu

Wizyta konsultacyjna, badania diagnostyczne, aż wreszcie decyzja o konieczności wykonania zabiegu. Tu kolejny raz nie musimy zbyt długo czekać. Nasz zespół uzyskuje kolejne akredytacje, przez co operatorów, którzy doskonale poruszają się w świecie operacji robotycznych, posiadamy coraz więcej.
To lekarze, którzy współpracują z nami od lat, ale również nowi specjaliści, którzy wnoszą do zespołu świeże spojrzenie. Takie połączenie pozwala nam odważnie kroczyć do przodu i podejmować decyzje, które owocują zmianami. Ale zmianami na lepsze. Najczęstsze pytanie, jakie pada w sieci – gdzie umówię wizytę na NFW SZYBKO? Gdzie wykonam zabieg na NFZ SZYBKO?
Wspólny mianownik to czas między potrzebą a jej zrealizowaniem. U nas bardzo krótki.

Był jeden SĄ DWA!

To był nasz cel. Czy wiedzieliśmy od początku, że w naszym Szpitalu zaczną operować dwa roboty? Chyba podświadomie tak, bo czuliśmy, że operacje robotyczne Urovicie będą strzałem w dziesiątkę. Nasza placówka od wielu lat plasuje się wśród najlepszych o profilu urologicznym. Teraz również ginekologicznym. I właśnie dlatego dwa roboty chirurgiczne to must have, by zapewnić specjalistom narzędzia do pracy, a Pacjentom możliwość operacji w tak nowoczesnych warunkach.