To dopiero początek, ale każdy taki krok jest dla nas ogromnym powodem do dumy, oznacza bowiem, że kolejna grupa Pacjentów została zoperowana z wykorzystaniem nowoczesnego robota chirurgicznego, o którego zaletach pisaliśmy już wielokrotnie.
Dla naszych lekarzy to również okazja do radości, gdyż z każdym kolejnym dniem rozwijają swoje kompetencje, by podejmować wyzwania, które umożliwia nowoczesna technologia. Jeszcze kilka lat temu było to poza zasięgiem polskich szpitali. Teraz jesteśmy jedną z pionierskich placówek w naszym regionie.
Zbudowaliśmy i stale unowocześniamy centrum urologii, które stanowi doskonały punkt na mapie zdrowia zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Śmiało możemy powiedzieć, że mimo iż z roku na rok przybywa chorych na nowotwory, to z biegiem czasu możemy w lepszy sposób chronić naszych Pacjentów i dać im możliwość powrotu do zdrowia.

Symptomem, którego nie wolno przeoczyć i zignorować jest obecność krwi w moczu (krwiomocz). Taki mocz jest ciemnej barwy, zdarza się, że pojawiają się z nim skrzepy. Wówczas nie należy się zastanawiać ani przez moment, tylko skierować kroki do naszego szpitala.

Kolejnym objawem jest powiększający się guz w okolicy krocza. Wskazuje to niejednokrotnie na jeden z najbardziej złośliwych nowotworów urologicznych – raka jądra. Jego rozwój przebiega szybko i zwlekanie z decyzją o wizycie przynosi bardzo niekorzystne skutki.

Zachęcamy do kontaktu z naszą rejestracją, aby umówić wizytę w możliwie szybkim czasie.