Czy kobiety lubią technologiczne nowinki? Zwykle nie interesują się nimi tak jak mężczyźni. Jednak tym razem okazało się, że nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie chirurgii robotycznej bardzo spodobało się płci pięknej. Dlaczego? Ponieważ często w trosce o swoje zdrowie analizują również walory estetyczne. Uciekają przed myślą o operacji, gdyż automatycznie mają wizję deformacji, blizn, zrostów. A operacje kobiet wymagają szczególnego podejścia i my o tym wiemy, rozumiemy tę potrzebę i działamy.

Czy kult piękna odbił się negatywnie na zdrowiu? Nie przeprowadzono do tej pory rzetelnych badań w tej materii, jednak rozmawiając z naszymi Pacjentkami wiemy, jak ważny jest dla nich wygląd. Operacje robotyczne w ramach programu UROBOTIC pozwalają na przeprowadzanie operacji przy minimalnym naruszeniu tkanek. Zabieg wykonywany jest podobnie do technologii laparoskopowej, jednak rammiona robota odznacza nieznana dotąd precyzja. Za konsolą urządzenia zasiadają jedni z najlepszych lekarzy w Polsce, którzy z ogromnym optymizmem przyjęli możliwość pracy w asyście robota.

Ile to kosztuje?

W naszym Szpitalu wykonujemy bardzo dużo zabiegów robotycznych, na co pozwoliło uzupełnienie zaplecza operacyjnego o kolejne urządzenie. To nie tylko satysfakcja dla nas, ale również dla Pacjentek i Pacjentów, którzy przyjmowani są bardzo szybko, a zabiegi wykonywane są w ramach kontraktu z NFZ. Tak, to jedno z pytań, które zadajecie najczęściej. A naszym celem jest udostępnienie technologii dla wszystkich tych, którzy potrzebują operacji. Już sam fakt choroby jest stresujący. Jeżeli więc mamy możliwość ograniczenia lęku związanego z zabiegiem ginekologicznym, zróbmy to. Zdecydowanie więcej Pacjentek podjęło decyzję o ratowaniu swojego zdrowia i życia wiedząc, że udało się zminimalizować ryzyko wystąpienia powikłań, a czas powrotu do codzienności jest krótki.

Operacje dla kobiet takich jak TY.


Wiemy, co na co dzień jesteście bohaterkami ogniska domowego, a każdy dzień w którym wyłączone jesteście z tej roli jest dla Was co najmniej dyskomfortem. Operacje robotyczne zrewolucjonizowały czas! Pozwalają przyspieszyć proces rekonwalescencji. Chcesz wiedzieć jak?
Skontaktuj się z naszym opiekunem Pacjenta.
O zdrowie zadbasz kompleksowo korzystając z wielospecjalistycznych poradni UROVITA